logo    Ovocná a okrasná školka   Strážnice   

HRUŠNĚ

Zdánlivě stejné produkty se liší podnoží.

Ceny, pokud není uvedeno jinak, jsou za tvar zákrsek.

Prodejnu najdete zde

Řadit podle 
Výrobce 

Novější raně zimní odrůda hrušně. Růst stromu je střední až slabší,koruna je úzká až mírně rozložitá. Sklízí se v září,vydrží do prosince až ledna.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Plod: Střední až velký,kuželovitý Barva:Nazelenalá se světlým,červeným líčkem Dužina:Nazelenalá,křehká,šťavnatá,chuť navinule sladká Odolnost:Vysoká proti strupovitosti,proti mrazům rovněž vysoká Velmi dobře skladovatelná odrůda vhodná pro přímý konzum,ale i pro konzervárenské zpracování.
naše cena 185,00 Kč (7,52 €)Podzimní odrůda hrušně. Voňavá odrůda, sklízí se od poloviny září. Odolnost proti mrazu je vysoká.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Švédská odrůda hrušně. Růst stromu je střední,koruna mírně rozložitá. Podzimní odrůda.Sklizeň je v září,skladovatelnost do listopadu,v chladírně vydrží až 5 měsíců.
naše cena 185,00 Kč (7,52 €)Stará odrůda,původ Belgie. Podzimní hrušeň,sklízí se přibližně v polovině září,při skladování vydrží do listopadu.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Stará francouzská odrůda. Růst je středně bujný,koruna je široce pyramidální. Podzimní až raně zimní odrůda.Sklízí se v polovině října,vydrží do poloviny prosince.
naše cena 185,00 Kč (7,52 €)Plod: Střední až velký,tupě kuželovitý Barva: Žlutozelená až nažloutlá,krytá místy skořicovou rzí Dužina: Smetanově bílá,jemná,máslovitá,sladce navinulá velmi šťavnatá,kořenitá,mimořádně dobrá Odolnost: Strupovitostí netrpí,snáší dobře zimní mrazy.Květy jsou na mrazíky citlivější Chuťově vynikající odrůda.Patří k raně zimním odrůdám.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Stará odrůda, původ Belgie r.1759. Plod velký, hruškovitého tvaru. Dužina je bílá, velmi šťavnatá, aromatická, s navinule nasládlou a příjemnou chutí. Dozrává koncem září až začátkem října, lze skladovat do února. Strom doshuje větších rozměrů, vytváří hustou jehlancovitou korunu.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Podzimní odrůda,původ Německo(1996).Strom roste bujně. Sklízí se koncem září,plody vydrží do listopadu až prosince.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Růst stromu je střední,koruna široce kuželovitá. Raně zimní odrůda.Sklízí se začátkem října,vydrží do ledna. Odolnost proti strupovitosti a mrazu je vysoká.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Růst stromu je slabý,koruna je mírně rozložitá. Podzimní odrůda,zraje v polovině září,vydrží do listopadu. Odolnost proti mrazu je dobrá,proti strupovitosti vysoká.
naše cena 185,00 Kč (7,52 €)naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Původ Moldávie. Slupka je zelená, postupně přechází do žluté barvy. Dužina šťavnatá, typicky hruškovitá, výborná. Velmi kvalitní, podzimní velkoplodá odrůda hrušně.
naše cena 185,00 Kč (7,52 €)Stará francouzská odrůda. Růst je středně bujný,později slabý.Koruna mírně rozložitá. Patří k zimním odrůdám.Úrodnost je pravidelná a vysoká.Sklízí se koncem října,plody dobře drží na stromech,nepadají.Vydrží do února,v chladírně až šest měsíců. Odolnost proti chorobám,mrazu a šůdcům je dobrá.
naše cena 185,00 Kč (7,52 €)x asijská hrušeň Early Shu
hrušeň písečná
Velkoplodá, atraktivní odrůda. Strom roste bujněji, je dosti odolný proti zimním mrazům.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)


MDBlMjY4M