logo    Ovocná a okrasná školka   Strážnice   

OVOCNÉ STROMKY / Višně

Řadit podle 
Výrobce 

višeň Érdi Bötermö
samosprašná višeň
Zraje ve 4.třešňovém týdnu,takže patří k raným odrůdám.Strom roste středně bujně.Je dosti odolná proti moniliové hnilobě a pukání plodů.Odolnost proti jarním mrazíkům je střední. Kvalitní,úrodná odrůda.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Původ Maďarsko,zraje 4.třešňový týden,samosprašná. Růst stromu je bujný,později střední,korunu tvoří kulovitou. Odolnost proti jarním mrazíkům vysoká,proti pukání plodů rovněž vysoká. Světle červená,zářivá višeň (amarelka) s velmi chutnými plody především pro přímý konzum
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)naše cena 210,00 Kč (8,54 €)Raná odrůda višně (sladkovišně), zraje již začátkem června. Strom roste bujně, vytváří kónické koruny. Plody jsou tmavě karmínově červené, dužina je středně tuhá, mírně vláknitá, tmavě červená.
naše cena 210,00 Kč (8,54 €)Velmi stará, hojně rozšířená, samosprašná odrůda, původ Francie. Strom roste slabě, typicky převisle. Dužina je velmi aromatická. Odolnost květů proti mrazu je vysoká,rovněž vysoká je odolnost pukání plodů za deště.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)višeň Morellenfeuer
višeň Kelleriis 16
Původ Dánsko.Strom roste středně až slabě,koruna kulovitá,převislá.Sklizeň 5.až 6.třešňový týden.Plodnost je vysoká a pravidelná. Odolnost proti zimním i jarním mrazům je vysoká.Plody za deštivého počasí nepukají,proti monolioze je odrůda dosti odolná.
naše cena 210,00 Kč (8,54 €)višeň Morellenfeuer
višeň Kelleriis 16
Původ Dánsko.Strom roste středně až slabě,koruna kulovitá,převislá.Sklizeň 5.až 6.třešňový týden.Plodnost je vysoká a pravidelná. Odolnost proti zimním i jarním mrazům je vysoká.Plody za deštivého počasí nepukají,proti monolioze je odrůda dosti odolná.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Plod: Velký,široce kulovitý,jasně červený Dužina: Červená,šťavnatá,s větší peckou,chuť velmi dobrá Odolnost: Proti mrazu vysoká
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Náhodně nalezený semenáč, pravděpodobně Morely pozdní. Strom roste středně bujně až slabě, avšak více jak Morela pozdní. Tvoří oválnou, hustou korunu. Plodnost je pravidelná a vysoká, odolnost proti mrazu je dobrá. Plody uzrávají začátkem až v polovině července. Odrůda je samosprašná.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Americká odrůda višně,samosprašná.Zraje začátkem až v polovině července. Stromy mají zakódovaný v genech slabý růst,vytváří malou kulovitou korunu.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Původ je neznámý,pravděpodobně však Maďarsko. Plody uzrávají většinou v 1.polovině července. Odrůda je vhodná do všech oblastí.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)Stará odrůda višně.Zraje v polovině června.Plody jsou velké,tmavě červené, vhodné i pro přímý konzum.
naše cena 195,00 Kč (7,93 €)


NzE4YTdj