logo    Ovocná a okrasná školka   Strážnice   

OVOCNÉ STROMKY / ANGREŠT, RYBÍZ, JOSTA

Prodejnu najdete zde

Řadit podle 
Výrobce 

Stromek roste bujněji.Patří k pozdějším odrůdám.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Anglická,klasická odrůda bílého angreštu.Růst kere je bujný,má kompaktní tvar koule. Patří k ůrodným,spolehlivě plodícím odrůdám.Další výhodou je velmi dobrá chuť plodů.Uzrává v polovině července.Odrůda je poměrně odolná k americkému padlí.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Anglická odrůda červeného angreštu. Růst keře je bujný.Zralost nastává v polovině července,patří k úrodným odrůdám.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Keř roste slabě,vytváří kulovité koruny. Středně raná odrůda,zraje většinou v polovině června.Plody i při přezrání nepraskají.Patří k úrodným odrůdám. Odolnost proti mrazu je vysoká,velmi vysoká je i odolnost proti americkému padlí.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Raná odrůda,zraje v 1.až 2. týdnu července.Odolnost proti americkému padlí je vysoká. Je to úrodná,pravidelně plodící odrůda.Pěstitelsky je nenáročná,vhodná do všech oblastí. Ukázka našich prodávaných sazenic.Podobně velké jsou i sazenice odrůdy Niesluchovski.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Raná odrůda,zraje v 1.až 2. týdnu července.Odolnost proti americkému padlí je vysoká. Je to úrodná,pravidelně plodící odrůda.Pěstitelsky je nenáročná,vhodná do všech oblastí.
naše cena 85,00 Kč (3,33 €)Raná odrůda,původ Ukrajina.Roste středně bujně až bujně Odolnost proti americkému padlí vysoká,odolnost proti mrazu je taktéž vysoká. Jedna z velmi kvalitních,novějších odrůd.Vyniká výbornou chutí,velmi vysokou plodností a odolností.Nenáročná na pěstování.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Nová,středně pozdní odrůda.Plodnost je vysoká.Výhony jsou dlouhé,téměř bez trnů,což usnadňuje sklizeň. Odrůda je rezistentní proti americkému padlí.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Zraje postupně od poloviny července.Růst keře je bujný,vzpřímený. Odrůda je úrodná,rezistentní proti americkému padlí. I po dozrání plody drží na keřích.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Raná odrůda,původ Ukrajina.Velikost plodů až 6,3g. Odolnost proti americkému padlí vysoká,odolnost proti mrazu je taktéž vysoká. Jedna z velmi kvalitních,novějších odrůd.Vyniká výbornou chutí,vysokou plodností a odolností.Plody i po uzrání neopadávají.Nenáročná na pěstování.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Chuťově velmi dobrá,středně raná odrůda. Odolnost:vysoká proti americkému padlí. Vyniká vysokou a pravidelnou plodností.Odrůda vhodná do všech oblastí. Ukázka našich sazenic.Podobně velké sazenice jsou odrůdy Darek,Remarka,Karmen,Kaptivátor,Karát.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Německá pozdní odrůda žlutého angreštu. Odolnost proti americkému padlí je vysoká.Snáší velmi dobře skladování a přepravu.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Německá raná odrůda  angreštu. Odolnost proti americkému padlí je vysoká.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Raná až středně raná odrůda,plodnost je pravidelná a vysoká. Odolnost:vysoká proti americkému padlí. Pěstitelsky nenáročná odrůda,je vhodná do všech pěstitelských oblastí.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Plod: střední až velký, kulovitý až elipsovitý, barva je tmavě červená, se slabým až středně výrazným žilkováním, bez ochmýření. Chuť: je navinulá až sladkokyselá, středně aromatická. Vysoká odolnost proti americkému padlí. Odrůda je vhodná do všech pěstitelských oblastí.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Beztrnná odrůda červeného angreštu,zraje v polovině července. Odolnost:vysoká proti americkému padlí. Velmi úrodná,pravidelně plodící odrůda. Ukázka našich sazenic.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Sklizňová zralost je ve druhé polovině července Zraje v druhé polovině července.Chorobami netrpí.Odrůda vhodná do všech poloh. Ukázka našich sazenic.
naše cena 65,00 Kč (2,55 €)Sklizňová zralost je ve druhé polovině července Zraje v druhé polovině července.Chorobami netrpí.Odrůda vhodná do všech poloh. Ukázka našich sazenic.
naše cena 98,00 Kč (3,84 €)Holandská odrůda, zraje začátkem července, později než odrůda Jonkheer Van Tets. Bobule mohou být skladovány 2 až 3 týdny. Novější, kvalitní, úrodná odrůda s dostatečnou odolností proti chorobám.
naše cena 65,00 Kč (2,55 €)Odrůda se stabilním výtěžkem, odolná proti chorobám, se zvýšenou odolností proti suchu. Plody i po uzrání mohou zůstat delší dobu na keři. Keř roste bujněji, vytváří silné, pružné výhony. Velmi kvalitní novější odrůda.
naše cena 65,00 Kč (2,55 €)OTJmMDYw