logo    Ovocná a okrasná školka   Strážnice   

MALINÍK

Řadit podle 
Výrobce 

Původ Anglie. Remontantní odrůda maliníku, sklízí se od poloviny srpna do poloviny října, úrodná. Na agrotechniku je nenáročná.
naše cena 30,00 Kč (1,15 €)Roste vzpřímeně,bujněji.Letorosty jsou silnější,jen slabě trnité.Lze jej pěstovat i bez opory.Sklizeň bývá většinou začátkem července a trvá 3-4 týdny.Plodnost je veká a pravidelná. Velmi kvalitní,vysoce úrodná odrůda.Náročnost na polohu a půdy je střední,lze ji pěstovat ve všech olastech vhodných na pěstování maliníku.
naše cena 30,00 Kč (1,15 €)Původ USA.Růst je bujnější,letorosty rostou polovzpřímeně až vzpřímeně,jsou téměř bez trnů.Plodí začátkem července a sklizeň trvá 3-4 týdny.Plodnost je velká a pravidelná. Odrůda s velmi kvalitními plody,lze ji pěstovat i ve vyšších polohách.
naše cena 30,00 Kč (1,15 €)Původ ČR.Růst je středně bujný,habitus vzpřímený.Zraje koncem června,sklizeň trvá 3-4 týdny.Plodnost je velká a pravidelná. Odrůdu lze pěstovat ve všech oblastech vhodných pro pěstování maliníku.Odrůda není náchylná k houbovým chorobám a suchu.
naše cena 30,00 Kč (1,15 €)Remontantní (opakující plodnost)i na podzim plodící odrůda maliníku.Zraje začátkem července,druhá úroda se postupně sklízí mnohdy až do začátku listopadu.Je to úrodná odrůda.Růst výhonů je střední,většinou nevyžadují oporu.Odolnost proti mrazu je dobrá,je dosti odolná proti chorobám.
naše cena 30,00 Kč (1,15 €)Remontantní (opakující plodnost)i na podzim plodící odrůda maliníku.Zraje začátkem července,druhá úroda se postupně sklízí mnohdy až do začátku listopadu.Je to úrodná odrůda.Odolnost proti mrazu je dobrá,je dosti odolná proti chorobám. Velmi kvalitní,novější odrůda.
naše cena 30,00 Kč (1,15 €)Remontantní odrůda,první plody začínají uzrávat v červenci,další ůroda na jednoletých výhonech začíná uzrávat začátkem září. Proti mrazu je odrůda dosti odolná.
naše cena 30,00 Kč (1,15 €)Klasická odrůda, plodící na dvouletém dřevě. Doba zrání je v průběhu července. Dobrý zdravotní stav.
naše cena 30,00 Kč (1,15 €)Původ Norsko. Růst je bujnější,habitus vzpřímený.Sklizeň začíná většinou koncem června a trvá asi 4 týdny. Může se vysazovat do všech oblastí vhodných pro pěstování maliníku. Na agrotechniku je odrůda nenáročná.
naše cena 30,00 Kč (1,15 €)Původ Švýcarsko.Růst je středně bujný,habitus vzpřímený.Zraje většinou koncem června,sklizeň trvá asi 3 týdny.Plodnost je velká a pravidelná.
naše cena 30,00 Kč (1,15 €)Žlutěplodící odrůda, středně vzrůstná, prýty jsou středně silné, vzpřímené, více odnožuje, nevymrzá. Plodí na dvouletém dřevě, sklízí se v druhé polovině července.
naše cena 30,00 Kč (1,15 €)


MWQwOTM4