logo    Ovocná a okrasná školka   Strážnice   

HRUŠNĚ / Podzimní

Řadit podle 
Výrobce 

Plod: Velký,lahvicovitě protáhlý Barva: Zelenohnědá krytá bronzovou rzí Dužina: Nažloutlá,máslovitá,velmi šťavnatá,chuť výborná,navinule sladká,kořenitá Odolnost: Střední,květy jsou proti jarním mrazům odolnější Výborná a oblíbená odrůda pro přímý konzum,ale i pro konzervárenské zpracování.
naše cena 175,00 Kč (6,60 €)Švédská odrůda hrušně. Růst stromu je střední,koruna mírně rozložitá. Podzimní odrůda.Sklizeň je v září,skladovatelnost do listopadu,v chladírně vydrží až 5 měsíců.
naše cena 165,00 Kč (6,22 €)Plod: Střední hruškovitý Barva: Zelenožlutá krytá rzí Dužina: Bílá,máslovitá,šťavnatá,chuť dobrá,navinule sladká Odolnost: Střední proti strupovitosti,proti mrazům vysoká Odrůda pro přímý konzum,ale i pro konzervárenské zpracování.
naše cena 165,00 Kč (6,22 €)Podzimní odrůda,původ Německo(1996).Strom roste bujně. Sklízí se koncem září,plody vydrží do listopadu až prosince.
naše cena 165,00 Kč (6,22 €)  Plod: Střední až velký,dlouze lahvicovitě protáhlý Barva: Zelenožlutá krytá částečně rzí Dužina: Nažloutlá,jemná,rozplývavá, šťavnatá,chuť výborná,navinule sladká,kořenitá Odolnost: Proti strupovitosti vysoká,proti mrazům taktéž vysoká Výborná a oblíbená odrůda pro přímý konzum,ale i pro konzervárenské zpracování.Patří k velmi často pěstovaným odrůdám.Je v prodejním sortimentu většiny obchodních
naše cena 165,00 Kč (6,22 €)


NTgzODN