logo    Ovocná a okrasná školka   Strážnice   

STOLNÍ VINNÁ RÉVA

Vinná réva bude k dispozici v jarních měsících 

Prodejnu najdete zde

Řadit podle 
Výrobce 

Hrozen je velmi velký,průměrná váha je 499g.Bobule je velmi velká podlouhle oválná,tmavomodrá.Slupka je ojíněná,modrá. Dužina je masitá,příjemné chuti.Zraje začátkem září.Dobře se skladuje a přepravuje. Odrůda je dosti odolná proti mrazu a proti houbovým chorobám.Plodnost je vysoká.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Hozen je velký,bobule velká až velmi velká, oválná, tmavě modrá až černá s voskovým ojíněním.Odrůda má vysokou a pravidelnou plodnost, růst je bujný. Rostlina je nenáročná na zelené práce. Odolnost k zimním mrazům je dobrá.Odolnost k plísni révové je dobrá a k padlí révovému také. Pokud nejsou bobule napadeny padlím, je odolnost k plísni šedé velmi vysoká. Hrozny po dozrání vydrží na keři do
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Původ Maďarsko. Středně raná odrůda, uzrává v první dekádě září. Hrozen je středně velký. Bobule středně velké, okrouhlé, zelenožluté, chuť muškátová. Odolnost keřů proti mrazu je velmi dobrá, doba květu je pozdní, nesprchává. Interspecifická odrůda, lze ji pěstovat bez chemické ochrany. Hojně se využívá na výrobu muškátových vín.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Hrozen je veký,průměrná váha je 365g,bobule jsou velké,kulaté.Slupka je pevná,zelenavě žlutá.Odrůda má příjemnou, neobvyklou ananasovou příchuť.Odrůda roste bujněji,není náročná na polohu.Odrůda je plodná,redukce plodnosti však není nutná.Zraje v polovině září.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Původ Ukrajina, křížení  Moldova x Kardinál. Hrozen je velmi velký, průměrně 366g, může však dosáhnout i více jak jeden kg. Bobule jsou velmi velké, vejčité, zelenožluté. Keř roste bujně. Dužina je sladká, chruplavá, téměř bezsemenná. Hrozny se dobře skladují a přepravují. Dozrává začátkem září. Plodnost je vysoká.  Interspecifická odrůda.
naše cena 110,00 Kč (4,15 €)Švýcarská odrůda révy. Hrozny velikosti 200-300g. Bobule kulaté, velikosti 15-20 mm, zelenožluté, chuť jemná muškátová. Hrozny uzrávají koncem srpna až začátkem září. Růst keře je bujný, vzpřímený, plodnost je vysoká. Hrozny lze  sklízet postupně, tedy velmi dlouhou dobu po uzrání. Odrůda je vysoce odolná proti houbovým chorobám.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Concordia
Concord
Starší odrůda z r.1849, původ USA. Hrozen je střední velikosti. Bobule  modročerné, kulaté, vysoce aromatické. Růst keře je bujný. Odolnost proti mrazu je velmi dobrá. Pěstitelsky nenáročná odrůda.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Hrozen je středně velký až velký.Bobule je středně velké,kulaté,růžové. Slupka je středně pevná,dužina je výrazná,plná.Dozrává koncem září. Odrůda je vysoce odolná proti padlí a plísni révové.Není náročná na polohu.Je to plodná odrůda.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Hrozen je středně velký,bobule jsou zlatožluté.Chuť dužiny je plná,muškátová. Odolnost proti houbovým chorobám je velmi dobrá.Uzrává začátkem září.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Bobule velké,mírně válcovité,tmavě červenomodré,velmi sladké.Slupka je tenká.Hrozen je střední až velký. Zraje  koncem srpna až začátkem září.Odolnost proti mrazu je vysoká,odolnost proti houbovým chorobám je taktéž vysoká.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Hrozen je široce kuželovitý,průměrná hmotnost 220g.Bobule velké až velmi velké,slupka pevná,bílo růžová.Dužina je bílá, masitá,velmi příjemné,sladké chuti.Redukci plodnosti nevyžaduje.Výborná tržní hodnota plodů,dobře se skladuje a přepravuje.Raná odrůda.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Raná interspecifická odrůda, hrozny uzrávají začátkem až v průběhu srpna. Růst keře je středně bujný. Hrozny dlouho vydrží na keři. Tržní hodnota hroznů je velmi dobrá, velmi dobře se skladuje i přepravuje.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Hrozen je středně velký,bobule jsou velké.Dužina je sladká,velmi dobrá. Zraje od konce září do poloviny října.Odolnost proti houbovým chorobám je velmi dobrá.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)MW 9
bezsemenná bílá
naše cena 110,00 Kč (4,15 €)Původ Maďarsko.Růst keře je bujný. Bobule větší až velké,tmavomodré s ojíněním.Hrozen je střední až velký. Hrozny zrají koncem srpna až začátkem září. Odolnost proti mrazům je střední až dobrá.Odolnost proti plísni révové a padlí je dobrá až velmi dobrá.Odrůdu lze pěstovat i bez chemické ochrany.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Interspecifická odrůda, původ Madarsko, kde je i hojně pěstována. Univerzální (moštová i stolní) raná odrůda, uzrává koncem srpna až začátkem září. Hrozny mohou být dlouho na keři, plísní šedou nejsou napadány. Růst keře je silný, vyzrávání výhonů je dobré. Má zvýšenou odolnost proti houbovým chorobám a lze ji pěstovat i bez chemické ochrany. Odrůda je vhodná i do okrajových oblastí.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Hrozen velký, bobule žlutozelené, velké. Dužina sladká s muškátovou příchutí. Zraje v polovině září. Odolnost proti houbovým chorobám i mrazu je velmi dobrá.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Hrozen je velký, průměrně 421g. Bobule jsou střední až velké, elipsovitě oválné, žlutozelené .Dužina je chruplavá, příjemně sladká, muškátová. Zraje začátkem října. Hrozny se dobře skladují i přepravují. Odrůdu lze pěstovat prakticky bez postřiků. Roste bujně.Proti mrazu je odolná.Je to úrodná odrůda.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Prim
Palatina
Původ Maďarsko.Patří k úrodným,pravidelně plodícím odrůdám. Bobule velké,atraktivní žlutozelené,mírně oválné.Hrozen je velký.Dozrává začátkem září. Odolnost proti mrazu je dobrá,proti houbovým chorobám taktéž dobrá.Odrůdu lze pěstovat i v okrajových oblastech.
naše cena 98,00 Kč (3,69 €)Bobule velké růžové,hrozen střední až velký. Zraje koncem srpna.Odolnost proti houbovým chorobám je dobrá.
naše cena 110,00 Kč (4,15 €)ZWYyOTA5