logo    Ovocná a okrasná školka   Strážnice   

OŘEŠÁK, LÍSKA

Prodejnu najdete zde

Řadit podle 
Výrobce 

Velmi stará odrůda,původ v přímořských oblastech Evropy.Keř roste sředně bujně až slaběji,tvoří méně rozkladité keře. Choroby se celkem nevyskytují,avšak měl by se pěstovat v teplejších oblastech,nebo na chráněných stanovištích. Je to výkonná odrůda s velmi dobrou kvalitou plodů.
naše cena 185,00 Kč (6,97 €)Velmi stará odrůda,původ v přímořských oblastech Evropy.Keř roste sředně bujně až slaběji,tvoří méně rozkladité keře. Choroby se celkem nevyskytují,avšak měl by se pěstovat v teplejších oblastech,nebo na chráněných stanovištích. Tato červenolistá odrůda se s oblibou pěstuje taktéž jako velmi ozdobný,okrasný keř.
naše cena 185,00 Kč (6,97 €)ořešák Mars
od 3.11.
Velkoplodý polopapírák,luštitelnost jádra je dobrá.Plodnost je dobrá a pravidelná. Všeobecně roubované ořešáky plodí většinou již druhým až třetím rokem po výsadbě a celkový růst je podstatně menší, než u běžně rozšířených semenáčů.
naše cena 485,00 Kč (18,28 €)Velkoplodý roubovaný polopapírák,původ Německo.Strom roste v prvních letech o něco bujněji než třeba Jupiter a Apollo. Stromy zimní mrazy snášejí dobře,jarní mrazíky někdy mohou poškodit květní pupeny.Prospívá však i v méně teplých polohách.Je samosprašný. Všeobecně roubované ořešáky plodí většinou již druhým až třetím rokem po výsadbě a celkový růst je podstatně menší, než u běžně rozšířených
naše cena 485,00 Kč (18,28 €)


YzgwYzA