logo    Ovocná a okrasná školka   Strážnice   

KANADSKÉ BORŮVKY

Řadit podle 
Výrobce 

Ukázka našich prodávaných borůvek.
naše cena 120,00 Kč (4,62 €)Oblíbená odrůda kanadské borůvky s velkými plody a s pravidelnou dobrou plodností.Zraje začátkem srpna.Patří k nejvíce pěstovaným odrůdám. Keř je střední,výšky a šířky do 1,5m.Listy se na podzim zbarvují do zářivě červené barvy. Borůvky je nutné sázet do speciální zeminy,nebo do zeminy s velkým podílem rašeliny.Nesnáší půdu s vápníkem a na toto je třeba pamatovat i při přihnojování.Hnojiva nesmí
naše cena 120,00 Kč (4,62 €)Zraje začátkem srpna.Keř dosahuje výšky až 2 m.Je to zároveň velmi úrodná odrůda. Borůvky je nutné sázet do speciální zeminy,nebo do zeminy s velkým podílem rašeliny.Nesnáší půdu s vápníkem a na toto je třeba pamatovat i při přihnojování.Hnojiva nesmí obsahovat vápník.Používejte speciální hnojiva,můžete použít i Kristalon v doporučeném dávkování. Dodáváme tříleté,urostlé sazenice.
naše cena 120,00 Kč (4,62 €)kanadská borůvka Earliblue
starší, větší sazenice
Raná odrůda kanadské borůvky,první plody začínají zrát již v první polovině července. Plodí ve volných,středně velkých shlucích.Bobule jsou velké nebo velmi velké, mírně zploštělé, bledě modré, velmi pevné, aromatické a chutné.Plody uzrávají poměrně rovnoměrně.Nedoporučuje se u této odrůdy předčasná sklizeň.Při deštivém počasí plody nepraskají. Výška keře je 120 až 180 cm,vzrůst je vzpřímený.Keře
naše cena 185,00 Kč (7,12 €)Plod velmi velký, aromatický. Keř roste bujněji. Pozdní odrůda, plody dozrávají v druhé polovině srpna.
naše cena 120,00 Kč (4,62 €)naše cena 120,00 Kč (4,62 €)Novější odrůda,kříženec " Bluecrop "x G-107 (F-72 x" Berkeley ") Velikost keře je většinou do 160 cm. Plodí ve volných shlucích.Patří ke středně pozdním odrůdám,plody i po uzrání drží na keřích.Odolnost proti mrazu je vysoká.
naše cena 120,00 Kč (4,62 €)


ODY0MzZh